Özel Koşullar ve Gizlilik


emeraldhotel.com.tr`u İnternet üzerinden otel rezervasyonu yapmak için tercih etmenize neden olan güven duygusu bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin (kredi kartı bilgileriniz dahil) mahremiyet ve gizliliğini layıkıyla ve gayretle himaye ve muhafaza etmekteyiz.

Bilgi toplama

Otelimiz için rezervasyon yaptığınızda adınız, (ev veya iş) adresiniz, (işe ait veya kişisel) e-posta adresiniz, (cep, ev veya iş) telefon numaranız, kredi kartı bilgileriniz (kredi kartı cinsi ve numarası, CVC kodu, son kullanım tarihi, kredi kartı sahibinin adı), rezervasyonla ve sigara içilmesiyle, ekstra hamam, sauna, transfer satışları ile ilgili tercihlerinizi mümkün olduğunca sorgulayan çevrimiçi formlar doldurmanız istenecektir. Bu bilgiler rezervasyonunuzu işleme almak, gerçekleştirmek ve tamamlamak (size rezervasyonun teyidi için e-posta gönderimi dahil) için gereklidir.

Kişisel bilgilerin bildirimi

Hizmetlerimizle ilgili olarak aşağıdaki bilgileri aşağıdaki sebeplerle talep etmekteyiz:
Rezervasyon talebleri: Rezervasyonunuzu tamamlamak amacıyla ve kanunen gerekli ifşaat, adli soruşturmalar, celp ve mahkeme kararları dışında adınızı ve kredi kartı bilgilerinizi sadece rezervasyonun yapıldığı otelimizde tutmaktayız.

emeraldhotel.com.tr Türkiye ve Avrupa kişisel veri koruma kanunları uyarınca kişisel verilerin suistimali ve yetkisiz girişi önlemek amacıyla sıkı güvenlik prosedürleri takip etmektedir.